3D mapa Parque Industrial

Satelitní mapa Parque Industrial

název bez diakritiky: Parque Industrial
správní zařazení: Belo Horizonte, Minas Gerais, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 19° 57' 0" South, 44° 1' 0" West

Parque Industrial a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Parque IndustrialVítejte na stránce věnované satelitní mapě Parque Industrial. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Parque Industrial, administrativně je místo zařazeno do oblasti Belo Horizonte, Minas Gerais, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 57' 0" South, 44° 1' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Parque Industrial v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Parque Industrial

Hotely Parque Industrial: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Parque Industrial: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Parque Industrial, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Parque Industrial Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Parque Industrial. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Parque Industrial

3D mapa Parque Industrial v Google Earth

satelitní 3D mapa Parque Industrial, Brazílie

3D mapa Parque IndustrialGoogle Earth – podívejte se na Parque Industrial z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Parque Industrial dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Parque Industrial shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Parque Industrial, Brazílie v Google Earth »

Letiště Parque Industrial a okolí

Letiště ve městě Parque Industrial a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Parque Industrial říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Parque Industrial (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Parque Industrial a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Parque Industrial

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Parque Industrial: textový odkaz

satelitní mapu Parque Industrial: obrázkový odkaz

satelitní mapu Parque Industrial

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Parque Industrial: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Parque Industrial: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Parque Industrial: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tetlaba v oblasti Narayanganj Zl, Dhaka Div, Bangladéš
  2. Victor v oblasti Sud-Est, Haiti
  3. Kumli v oblasti Nogayskiy rayon, Republic of Dagestan, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.