3D mapa Venda Nova

Satelitní mapa Venda Nova

název bez diakritiky: Venda Nova
správní zařazení: Belo Horizonte, Minas Gerais, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 19° 49' 0" South, 43° 58' 0" West

Venda Nova a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Venda NovaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Venda Nova. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Venda Nova, administrativně je místo zařazeno do oblasti Belo Horizonte, Minas Gerais, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 49' 0" South, 43° 58' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Venda Nova v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Venda Nova

Hotely Venda Nova: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Venda Nova: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Venda Nova, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Venda Nova Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Venda Nova. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Venda Nova

3D mapa Venda Nova v Google Earth

satelitní 3D mapa Venda Nova, Brazílie

3D mapa Venda NovaGoogle Earth – podívejte se na Venda Nova z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Venda Nova dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Venda Nova shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Venda Nova, Brazílie v Google Earth »

Letiště Venda Nova a okolí

Letiště ve městě Venda Nova a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Venda Nova říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Venda Nova (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Venda Nova a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Venda Nova

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Venda Nova: textový odkaz

satelitní mapu Venda Nova: obrázkový odkaz

satelitní mapu Venda Nova

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Venda Nova: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Venda Nova: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Venda Nova: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Moorby v oblasti Lincolnshire County, East Midlands, England, Velká Británie
  2. Chaizhuang v oblasti Quwo, Shanxi, Čína
  3. Muhera v oblasti Nyabikere, Karuzi, Burundi

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.