3D mapa Verrugas

Satelitní mapa Verrugas

název bez diakritiky: Verrugas
správní zařazení: Carrancas, Minas Gerais, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 21° 25' 0" South, 44° 35' 0" West

Verrugas a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa VerrugasVítejte na stránce věnované satelitní mapě Verrugas. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Verrugas, administrativně je místo zařazeno do oblasti Carrancas, Minas Gerais, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 21° 25' 0" South, 44° 35' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Verrugas v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Verrugas

Hotely Verrugas: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Verrugas: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Verrugas, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Verrugas Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Verrugas. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Verrugas

3D mapa Verrugas v Google Earth

satelitní 3D mapa Verrugas, Brazílie

3D mapa VerrugasGoogle Earth – podívejte se na Verrugas z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Verrugas dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Verrugas shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Verrugas, Brazílie v Google Earth »

Letiště Verrugas a okolí

Letiště ve městě Verrugas a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Verrugas říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Verrugas (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Verrugas a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Verrugas

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Verrugas: textový odkaz

satelitní mapu Verrugas: obrázkový odkaz

satelitní mapu Verrugas

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Verrugas: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Verrugas: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Verrugas: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Konjo Customs v oblasti Kolahun, Lofa, Libérie
  2. Asby v oblasti Eskilstuna Kommun, Sodermanlands Lan, Švédsko
  3. Bhanna v oblasti Kupwara (Muzaffarabad), Jammu and Kashmir, Pákistán
  4. Starkeryd v oblasti Vaggeryd Kommun, Jonkopings Lan, Švédsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.