3D mapa Imbé

Satelitní mapa Imbé

název bez diakritiky: Imbe
správní zařazení: Conceicao da a., Minas Gerais, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 21° 4' 0" South, 46° 13' 0" West

Imbé a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ImbeVítejte na stránce věnované satelitní mapě Imbé. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Imbe, administrativně je místo zařazeno do oblasti Conceicao da a., Minas Gerais, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 21° 4' 0" South, 46° 13' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Imbé v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Imbé

Hotely Imbé: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Imbé: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Imbé, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Imbé Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Imbé. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Imbé

3D mapa Imbé v Google Earth

satelitní 3D mapa Imbé, Brazílie

3D mapa ImbéGoogle Earth – podívejte se na Imbé z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Imbé dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Imbé shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Imbé, Brazílie v Google Earth »

Letiště Imbé a okolí

Letiště ve městě Imbé a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Imbé říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Imbé (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Imbé a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Imbé

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Imbé: textový odkaz

satelitní mapu Imbé: obrázkový odkaz

satelitní mapu Imbé

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Imbé: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Imbé: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Imbé: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Turza v oblasti Rzeszow I, Podkarpackie, Polsko
  2. Haddam v oblasti Washington County, Kansas, Spojené státy americké
  3. Darreh Shur v oblasti Khuzestan, Írán
  4. Planalto v oblasti Planalto, Sao Paulo, Brazílie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.