3D mapa Contagem

Satelitní mapa Contagem

název bez diakritiky: Contagem
správní zařazení: Contagem, Minas Gerais, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 19° 55' 0" South, 44° 6' 0" West

Contagem a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ContagemVítejte na stránce věnované satelitní mapě Contagem. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Contagem, administrativně je místo zařazeno do oblasti Contagem, Minas Gerais, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 55' 0" South, 44° 6' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Contagem v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Contagem

Hotely Contagem: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Contagem: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Contagem, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Contagem Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Contagem. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Contagem

3D mapa Contagem v Google Earth

satelitní 3D mapa Contagem, Brazílie

3D mapa ContagemGoogle Earth – podívejte se na Contagem z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Contagem dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Contagem shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Contagem, Brazílie v Google Earth »

Letiště Contagem a okolí

Letiště ve městě Contagem a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Contagem říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Contagem (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Contagem a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Contagem

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Contagem: textový odkaz

satelitní mapu Contagem: obrázkový odkaz

satelitní mapu Contagem

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Contagem: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Contagem: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Contagem: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Nammen v oblasti Minden-Lubbecke, Detmold, Nordrhein-Westfalen, Německo
  2. Baigang v oblasti Taikang, Henan, Čína
  3. Anyinaso v oblasti Amanamo, Ashanti, Ghana
  4. Stockdale v oblasti Talladega County, Alabama, Spojené státy americké
  5. Yemel'yanovo v oblasti Luzskiy rayon, Kirovskaya Oblast, Rusko
  6. Sarah Plantation v oblasti Terrebonne Parish, Louisiana, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.