3D mapa Pedro Pereira

Satelitní mapa Pedro Pereira

název bez diakritiky: Pedro Pereira
správní zařazení: Gouvea, Minas Gerais, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 18° 33' 0" South, 43° 48' 0" West

Pedro Pereira a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Pedro PereiraVítejte na stránce věnované satelitní mapě Pedro Pereira. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Pedro Pereira, administrativně je místo zařazeno do oblasti Gouvea, Minas Gerais, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 33' 0" South, 43° 48' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Pedro Pereira v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Pedro Pereira

Hotely Pedro Pereira: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Pedro Pereira: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Pedro Pereira, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Pedro Pereira Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Pedro Pereira. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Pedro Pereira

3D mapa Pedro Pereira v Google Earth

satelitní 3D mapa Pedro Pereira, Brazílie

3D mapa Pedro PereiraGoogle Earth – podívejte se na Pedro Pereira z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Pedro Pereira dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Pedro Pereira shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Pedro Pereira, Brazílie v Google Earth »

Letiště Pedro Pereira a okolí

Letiště ve městě Pedro Pereira a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Pedro Pereira říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Pedro Pereira (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Pedro Pereira a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Pedro Pereira

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Pedro Pereira: textový odkaz

satelitní mapu Pedro Pereira: obrázkový odkaz

satelitní mapu Pedro Pereira

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Pedro Pereira: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Pedro Pereira: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Pedro Pereira: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Schellroda v oblasti Weimarer Land, Thuringen, Thuringen, Německo
  2. Hongshuichuan v oblasti Zunhua, Hebei, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.