3D mapa Ponte do Paraúna

Satelitní mapa Ponte do Paraúna

název bez diakritiky: Ponte do Parauna
správní zařazení: Gouvea, Minas Gerais, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 18° 38' 0" South, 44° 5' 0" West

Ponte do Paraúna a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ponte do ParaunaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ponte do Paraúna. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ponte do Parauna, administrativně je místo zařazeno do oblasti Gouvea, Minas Gerais, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 38' 0" South, 44° 5' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ponte do Paraúna v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ponte do Paraúna

Hotely Ponte do Paraúna: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ponte do Paraúna: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ponte do Paraúna, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ponte do Paraúna Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ponte do Paraúna. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ponte do Paraúna

3D mapa Ponte do Paraúna v Google Earth

satelitní 3D mapa Ponte do Paraúna, Brazílie

3D mapa Ponte do ParaúnaGoogle Earth – podívejte se na Ponte do Paraúna z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ponte do Paraúna dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ponte do Paraúna shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ponte do Paraúna, Brazílie v Google Earth »

Letiště Ponte do Paraúna a okolí

Letiště ve městě Ponte do Paraúna a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ponte do Paraúna říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ponte do Paraúna (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ponte do Paraúna a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ponte do Paraúna

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ponte do Paraúna: textový odkaz

satelitní mapu Ponte do Paraúna: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ponte do Paraúna

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ponte do Paraúna: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ponte do Paraúna: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ponte do Paraúna: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ingolo v oblasti Ngabe, Pool, Konžská republika (Brazzaville)
  2. Gazbaba China v oblasti S. Waziristan, F.a.T.a., Pákistán
  3. Suleh v oblasti Horasan, Írán
  4. Rorane v oblasti Kaolack, Senegal

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.