3D mapa Governador Valadares

Satelitní mapa Governador Valadares

název bez diakritiky: Governador Valadares
správní zařazení: Governador V., Minas Gerais, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 18° 51' 0" South, 41° 56' 0" West

Governador Valadares a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Governador ValadaresVítejte na stránce věnované satelitní mapě Governador Valadares. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Governador Valadares, administrativně je místo zařazeno do oblasti Governador V., Minas Gerais, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 51' 0" South, 41° 56' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Governador Valadares v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Governador Valadares

Hotely Governador Valadares: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Governador Valadares: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Governador Valadares, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Governador Valadares Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Governador Valadares. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Governador Valadares

3D mapa Governador Valadares v Google Earth

satelitní 3D mapa Governador Valadares, Brazílie

3D mapa Governador ValadaresGoogle Earth – podívejte se na Governador Valadares z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Governador Valadares dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Governador Valadares shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Governador Valadares, Brazílie v Google Earth »

Letiště Governador Valadares a okolí

Letiště ve městě Governador Valadares a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Governador Valadares říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Governador Valadares (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Governador Valadares a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Governador Valadares

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Governador Valadares: textový odkaz

satelitní mapu Governador Valadares: obrázkový odkaz

satelitní mapu Governador Valadares

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Governador Valadares: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Governador Valadares: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Governador Valadares: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mineral Spring v oblasti Somerset County, Pennsylvania, Spojené státy americké
  2. Sunbury v oblasti Delaware County, Ohio, Spojené státy americké
  3. Kampong Setul v oblasti Kedah, Malajsie
  4. San Jose v oblasti Esparza, Puntarenas, Kostarika
  5. Obukhovka v oblasti Starooskolskiy rayon, Belgorodskaya Oblast, Rusko
  6. Chimborazo v oblasti Cajibio, Cauca, Kolumbie
  7. Dhok Maitan v oblasti Jhelum, Punjab, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.