3D mapa Itabira

Satelitní mapa Itabira

název bez diakritiky: Itabira
správní zařazení: Itabira, Minas Gerais, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 19° 37' 0" South, 43° 13' 0" West

Itabira a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ItabiraVítejte na stránce věnované satelitní mapě Itabira. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Itabira, administrativně je místo zařazeno do oblasti Itabira, Minas Gerais, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 37' 0" South, 43° 13' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Itabira v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Itabira

Hotely Itabira: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Itabira: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Itabira, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Itabira Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Itabira. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Itabira

3D mapa Itabira v Google Earth

satelitní 3D mapa Itabira, Brazílie

3D mapa ItabiraGoogle Earth – podívejte se na Itabira z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Itabira dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Itabira shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Itabira, Brazílie v Google Earth »

Letiště Itabira a okolí

Letiště ve městě Itabira a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Itabira říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Itabira (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Itabira a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Itabira

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Itabira: textový odkaz

satelitní mapu Itabira: obrázkový odkaz

satelitní mapu Itabira

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Itabira: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Itabira: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Itabira: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Su-dong v oblasti South Hwanghae, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  2. Tothtanya v oblasti Borsod-Abauji-Zemplen, Maďarsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.