3D mapa Francisco Afonso

Satelitní mapa Francisco Afonso

název bez diakritiky: Francisco Afonso
správní zařazení: Itapecerica, Minas Gerais, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 20° 35' 0" South, 45° 13' 0" West

Francisco Afonso a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Francisco AfonsoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Francisco Afonso. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Francisco Afonso, administrativně je místo zařazeno do oblasti Itapecerica, Minas Gerais, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 20° 35' 0" South, 45° 13' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Francisco Afonso v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Francisco Afonso

Hotely Francisco Afonso: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Francisco Afonso: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Francisco Afonso, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Francisco Afonso Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Francisco Afonso. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Francisco Afonso

3D mapa Francisco Afonso v Google Earth

satelitní 3D mapa Francisco Afonso, Brazílie

3D mapa Francisco AfonsoGoogle Earth – podívejte se na Francisco Afonso z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Francisco Afonso dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Francisco Afonso shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Francisco Afonso, Brazílie v Google Earth »

Letiště Francisco Afonso a okolí

Letiště ve městě Francisco Afonso a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Francisco Afonso říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Francisco Afonso (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Francisco Afonso a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Francisco Afonso

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Francisco Afonso: textový odkaz

satelitní mapu Francisco Afonso: obrázkový odkaz

satelitní mapu Francisco Afonso

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Francisco Afonso: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Francisco Afonso: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Francisco Afonso: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Eerste Geluk v oblasti Mokerong, Northern Province, Jižní Afrika
  2. Talokar v oblasti Sargodha, Punjab, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.