3D mapa Caparaó Velho

Satelitní mapa Caparaó Velho

název bez diakritiky: Caparao Velho
správní zařazení: Presidente Soar, Minas Gerais, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 20° 26' 0" South, 41° 52' 0" West

Caparaó Velho a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Caparao VelhoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Caparaó Velho. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Caparao Velho, administrativně je místo zařazeno do oblasti Presidente Soar, Minas Gerais, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 20° 26' 0" South, 41° 52' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Caparaó Velho v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Caparaó Velho

Hotely Caparaó Velho: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Caparaó Velho: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Caparaó Velho, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Caparaó Velho Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Caparaó Velho. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Caparaó Velho

3D mapa Caparaó Velho v Google Earth

satelitní 3D mapa Caparaó Velho, Brazílie

3D mapa Caparaó VelhoGoogle Earth – podívejte se na Caparaó Velho z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Caparaó Velho dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Caparaó Velho shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Caparaó Velho, Brazílie v Google Earth »

Letiště Caparaó Velho a okolí

Letiště ve městě Caparaó Velho a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Caparaó Velho říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Caparaó Velho (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Caparaó Velho a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Caparaó Velho

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Caparaó Velho: textový odkaz

satelitní mapu Caparaó Velho: obrázkový odkaz

satelitní mapu Caparaó Velho

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Caparaó Velho: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Caparaó Velho: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Caparaó Velho: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bosici v oblasti Republika Srpska, Bosna a Hercegovina
  2. Mamuji v oblasti Yucheng, Henan, Čína
  3. Vereya v oblasti Naro-Fominskiy rayon, Moscovskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.