3D mapa Nova Lima

Satelitní mapa Nova Lima

název bez diakritiky: Nova Lima
správní zařazení: Raposos, Minas Gerais, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 19° 59' 0" South, 43° 51' 0" West

Nova Lima a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Nova LimaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Nova Lima. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Nova Lima, administrativně je místo zařazeno do oblasti Raposos, Minas Gerais, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 59' 0" South, 43° 51' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Nova Lima v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Nova Lima

Hotely Nova Lima: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Nova Lima: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Nova Lima, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Nova Lima Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Nova Lima. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Nova Lima

3D mapa Nova Lima v Google Earth

satelitní 3D mapa Nova Lima, Brazílie

3D mapa Nova LimaGoogle Earth – podívejte se na Nova Lima z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Nova Lima dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Nova Lima shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Nova Lima, Brazílie v Google Earth »

Letiště Nova Lima a okolí

Letiště ve městě Nova Lima a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Nova Lima říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Nova Lima (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Nova Lima a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Nova Lima

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Nova Lima: textový odkaz

satelitní mapu Nova Lima: obrázkový odkaz

satelitní mapu Nova Lima

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Nova Lima: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Nova Lima: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Nova Lima: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Anja v oblasti Tsihombe, Toliary, Madagaskar
  2. Stupice v oblasti Praha-východ, Středočeský kraj, Česká republika
  3. Nyhart v oblasti Bates County, Missouri, Spojené státy americké
  4. Yingxue v oblasti Lingshan, Guangxi, Čína
  5. Hermanov v oblasti Ždár nad Sázavou, Vysočina, Česká republika

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.