3D mapa Ribeirão das Neves

Satelitní mapa Ribeirão das Neves

název bez diakritiky: Ribeirao das Neves
správní zařazení: Ribeirao Dneve, Minas Gerais, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 19° 47' 0" South, 44° 6' 0" West

Ribeirão das Neves a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ribeirao das NevesVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ribeirão das Neves. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ribeirao das Neves, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ribeirao Dneve, Minas Gerais, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 47' 0" South, 44° 6' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ribeirão das Neves v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ribeirão das Neves

Hotely Ribeirão das Neves: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ribeirão das Neves: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ribeirão das Neves, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ribeirão das Neves Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ribeirão das Neves. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ribeirão das Neves

3D mapa Ribeirão das Neves v Google Earth

satelitní 3D mapa Ribeirão das Neves, Brazílie

3D mapa Ribeirão das NevesGoogle Earth – podívejte se na Ribeirão das Neves z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ribeirão das Neves dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ribeirão das Neves shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ribeirão das Neves, Brazílie v Google Earth »

Letiště Ribeirão das Neves a okolí

Letiště ve městě Ribeirão das Neves a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ribeirão das Neves říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ribeirão das Neves (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ribeirão das Neves a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ribeirão das Neves

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ribeirão das Neves: textový odkaz

satelitní mapu Ribeirão das Neves: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ribeirão das Neves

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ribeirão das Neves: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ribeirão das Neves: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ribeirão das Neves: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kisamba v oblasti Mityana, Mubende, Uganda
  2. Gutalac v oblasti Zamboanga Del Norte, Region 9, Filipíny
  3. Saremeh v oblasti Gilan, Írán
  4. Namjung-ni v oblasti North Pyongan, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  5. Przyluski Nowe v oblasti Rawa Mazowiecka, Lodzkie, Polsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.