3D mapa Raposos

Satelitní mapa Raposos

název bez diakritiky: Raposos
správní zařazení: Sabara, Minas Gerais, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 19° 57' 0" South, 43° 48' 0" West

Raposos a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa RapososVítejte na stránce věnované satelitní mapě Raposos. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Raposos, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sabara, Minas Gerais, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 57' 0" South, 43° 48' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Raposos v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Raposos

Hotely Raposos: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Raposos: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Raposos, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Raposos Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Raposos. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Raposos

3D mapa Raposos v Google Earth

satelitní 3D mapa Raposos, Brazílie

3D mapa RapososGoogle Earth – podívejte se na Raposos z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Raposos dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Raposos shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Raposos, Brazílie v Google Earth »

Letiště Raposos a okolí

Letiště ve městě Raposos a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Raposos říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Raposos (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Raposos a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Raposos

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Raposos: textový odkaz

satelitní mapu Raposos: obrázkový odkaz

satelitní mapu Raposos

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Raposos: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Raposos: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Raposos: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. America v oblasti Madre de Dios, Pando, Bolívie
  2. Phu Nhuan v oblasti Son Dong, Ha Bac, Vietnam

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.