3D mapa Sabinópolis

Satelitní mapa Sabinópolis

název bez diakritiky: Sabinopolis
správní zařazení: Sabinopolis, Minas Gerais, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 18° 40' 0" South, 43° 6' 0" West

Sabinópolis a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa SabinopolisVítejte na stránce věnované satelitní mapě Sabinópolis. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sabinopolis, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sabinopolis, Minas Gerais, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 40' 0" South, 43° 6' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Sabinópolis v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Sabinópolis

Hotely Sabinópolis: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Sabinópolis: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Sabinópolis, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Sabinópolis Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Sabinópolis. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Sabinópolis

3D mapa Sabinópolis v Google Earth

satelitní 3D mapa Sabinópolis, Brazílie

3D mapa SabinópolisGoogle Earth – podívejte se na Sabinópolis z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Sabinópolis dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Sabinópolis shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Sabinópolis, Brazílie v Google Earth »

Letiště Sabinópolis a okolí

Letiště ve městě Sabinópolis a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Sabinópolis říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Sabinópolis (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Sabinópolis a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Sabinópolis

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Sabinópolis: textový odkaz

satelitní mapu Sabinópolis: obrázkový odkaz

satelitní mapu Sabinópolis

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Sabinópolis: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Sabinópolis: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Sabinópolis: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tekhto Bela v oblasti Swat, N.W.F.P., Pákistán
  2. Zhoubian v oblasti Sanshui, Guangdong, Čína
  3. Zangbega v oblasti Ziniare, Oubritenga, Burkina Faso
  4. Badovac v oblasti Kosovo, Srbsko a Černá Hora
  5. Hikibashi v oblasti Kanagawa, Kanto, Japonsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.