3D mapa Santa Luzia

Satelitní mapa Santa Luzia

název bez diakritiky: Santa Luzia
správní zařazení: Santa Luzia, Minas Gerais, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 19° 47' 0" South, 43° 52' 0" West

Santa Luzia a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Santa LuziaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Santa Luzia. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Santa Luzia, administrativně je místo zařazeno do oblasti Santa Luzia, Minas Gerais, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 47' 0" South, 43° 52' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Santa Luzia v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Santa Luzia

Hotely Santa Luzia: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Santa Luzia: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Santa Luzia, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Santa Luzia Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Santa Luzia. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Santa Luzia

3D mapa Santa Luzia v Google Earth

satelitní 3D mapa Santa Luzia, Brazílie

3D mapa Santa LuziaGoogle Earth – podívejte se na Santa Luzia z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Santa Luzia dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Santa Luzia shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Santa Luzia, Brazílie v Google Earth »

Letiště Santa Luzia a okolí

Letiště ve městě Santa Luzia a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Santa Luzia říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Santa Luzia (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Santa Luzia a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Santa Luzia

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Santa Luzia: textový odkaz

satelitní mapu Santa Luzia: obrázkový odkaz

satelitní mapu Santa Luzia

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Santa Luzia: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Santa Luzia: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Santa Luzia: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Xiaoyoufang v oblasti Huoqiu, Anhui, Čína
  2. Eweiwa v oblasti Madang, Papua Nová Guinea
  3. Nglobo v oblasti Didievi, Yamoussoukro, Pobřeží slonoviny
  4. Maqam Rudgai v oblasti Sibi, Baluchistan, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.