3D mapa Riacho Fundo

Satelitní mapa Riacho Fundo

název bez diakritiky: Riacho Fundo
správní zařazení: Santana Driach, Minas Gerais, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 19° 10' 0" South, 43° 43' 0" West

Riacho Fundo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Riacho FundoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Riacho Fundo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Riacho Fundo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Santana Driach, Minas Gerais, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 10' 0" South, 43° 43' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Riacho Fundo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Riacho Fundo

Hotely Riacho Fundo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Riacho Fundo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Riacho Fundo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Riacho Fundo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Riacho Fundo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Riacho Fundo

3D mapa Riacho Fundo v Google Earth

satelitní 3D mapa Riacho Fundo, Brazílie

3D mapa Riacho FundoGoogle Earth – podívejte se na Riacho Fundo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Riacho Fundo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Riacho Fundo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Riacho Fundo, Brazílie v Google Earth »

Letiště Riacho Fundo a okolí

Letiště ve městě Riacho Fundo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Riacho Fundo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Riacho Fundo (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Riacho Fundo a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Riacho Fundo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Riacho Fundo: textový odkaz

satelitní mapu Riacho Fundo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Riacho Fundo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Riacho Fundo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Riacho Fundo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Riacho Fundo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Turt-Bai v oblasti Satu Mare, Rumunsko
  2. Dzwowu v oblasti Lavun, Niger, Nigérie
  3. Pipalwala v oblasti Multan, Punjab, Pákistán
  4. Staraya v oblasti Kolchuginskiy rayon, Vladimirskaya Oblast, Rusko
  5. Bereso v oblasti East Wellega, Oromiya, Etiopie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.