3D mapa Afonso de Paula

Satelitní mapa Afonso de Paula

název bez diakritiky: Afonso de Paula
správní zařazení: Sto Antonio do M, Minas Gerais, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 20° 1' 0" South, 45° 17' 0" West

Afonso de Paula a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Afonso de PaulaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Afonso de Paula. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Afonso de Paula, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sto Antonio do M, Minas Gerais, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 20° 1' 0" South, 45° 17' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Afonso de Paula v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Afonso de Paula

Hotely Afonso de Paula: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Afonso de Paula: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Afonso de Paula, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Afonso de Paula Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Afonso de Paula. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Afonso de Paula

3D mapa Afonso de Paula v Google Earth

satelitní 3D mapa Afonso de Paula, Brazílie

3D mapa Afonso de PaulaGoogle Earth – podívejte se na Afonso de Paula z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Afonso de Paula dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Afonso de Paula shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Afonso de Paula, Brazílie v Google Earth »

Letiště Afonso de Paula a okolí

Letiště ve městě Afonso de Paula a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Afonso de Paula říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Afonso de Paula (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Afonso de Paula a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Afonso de Paula

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Afonso de Paula: textový odkaz

satelitní mapu Afonso de Paula: obrázkový odkaz

satelitní mapu Afonso de Paula

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Afonso de Paula: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Afonso de Paula: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Afonso de Paula: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Dolarska Mahala v oblasti Srbija, Srbsko a Černá Hora
  2. Huayuan v oblasti Dianbai, Guangdong, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.