3D mapa Morretes

Satelitní mapa Morretes

název bez diakritiky: Morretes
správní zařazení: Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 29° 56' 0" South, 51° 18' 0" West

Morretes a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MorretesVítejte na stránce věnované satelitní mapě Morretes. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Morretes, administrativně je místo zařazeno do oblasti Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 29° 56' 0" South, 51° 18' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Morretes v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Morretes

Hotely Morretes: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Morretes: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Morretes, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Morretes Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Morretes. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Morretes

3D mapa Morretes v Google Earth

satelitní 3D mapa Morretes, Brazílie

3D mapa MorretesGoogle Earth – podívejte se na Morretes z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Morretes dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Morretes shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Morretes, Brazílie v Google Earth »

Letiště Morretes a okolí

Letiště ve městě Morretes a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Morretes říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Morretes (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Morretes a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Morretes

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Morretes: textový odkaz

satelitní mapu Morretes: obrázkový odkaz

satelitní mapu Morretes

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Morretes: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Morretes: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Morretes: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Uatea v oblasti Maganja da Costa, Zambezia, Mozambik
  2. Walnut Hills Mobile Home Park v oblasti Los Angeles County, California, Spojené státy americké
  3. Indian Run Park v oblasti Fairfax County, Virginia, Spojené státy americké
  4. Alto Alegre v oblasti Pinheiro, Maranhao, Brazílie
  5. Weg v oblasti Regensburg, Oberpfalz, Bayern, Německo
  6. Goelette v oblasti Camopi, Cayenne, Francouzská Guiana

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.