3D mapa Pôrto Capim

Satelitní mapa Pôrto Capim

název bez diakritiky: Porto Capim
správní zařazení: Alvorada do Sul, Parana, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 22° 39' 0" South, 51° 20' 0" West

Pôrto Capim a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Porto CapimVítejte na stránce věnované satelitní mapě Pôrto Capim. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Porto Capim, administrativně je místo zařazeno do oblasti Alvorada do Sul, Parana, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 39' 0" South, 51° 20' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Pôrto Capim v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Pôrto Capim

Hotely Pôrto Capim: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Pôrto Capim: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Pôrto Capim, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Pôrto Capim Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Pôrto Capim. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Pôrto Capim

3D mapa Pôrto Capim v Google Earth

satelitní 3D mapa Pôrto Capim, Brazílie

3D mapa Pôrto CapimGoogle Earth – podívejte se na Pôrto Capim z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Pôrto Capim dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Pôrto Capim shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Pôrto Capim, Brazílie v Google Earth »

Letiště Pôrto Capim a okolí

Letiště ve městě Pôrto Capim a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Pôrto Capim říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Pôrto Capim (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Pôrto Capim a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Pôrto Capim

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Pôrto Capim: textový odkaz

satelitní mapu Pôrto Capim: obrázkový odkaz

satelitní mapu Pôrto Capim

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Pôrto Capim: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Pôrto Capim: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Pôrto Capim: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. McGraw v oblasti Cortland County, New York, Spojené státy americké
  2. Boismont v oblasti Briey, Meurthe-et-Moselle, Lorraine, Francie
  3. Beard v oblasti Austin County, Texas, Spojené státy americké
  4. Ghunnayri v oblasti Lattakia (Al Ladhiqiyah, Sýrie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.