3D mapa Rio Novo

Satelitní mapa Rio Novo

název bez diakritiky: Rio Novo
správní zařazení: Cascavel, Parana, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 24° 55' 0" South, 53° 15' 0" West

Rio Novo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Rio NovoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Rio Novo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Rio Novo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Cascavel, Parana, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 24° 55' 0" South, 53° 15' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Rio Novo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Rio Novo

Hotely Rio Novo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Rio Novo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Rio Novo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Rio Novo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Rio Novo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Rio Novo

3D mapa Rio Novo v Google Earth

satelitní 3D mapa Rio Novo, Brazílie

3D mapa Rio NovoGoogle Earth – podívejte se na Rio Novo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Rio Novo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Rio Novo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Rio Novo, Brazílie v Google Earth »

Letiště Rio Novo a okolí

Letiště ve městě Rio Novo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Rio Novo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Rio Novo (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Rio Novo a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Rio Novo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Rio Novo: textový odkaz

satelitní mapu Rio Novo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Rio Novo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Rio Novo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Rio Novo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Rio Novo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ban Xiang-Nou v oblasti Xieng Hon, Sayabouri, Laos
  2. Sodergard v oblasti Ahvenanmaa, Ahvenanmaa, Finsko
  3. Edgar (historical) v oblasti Jackson County, West Virginia, Spojené státy americké
  4. Ap Vinh Loc v oblasti Can Giuoc, Long An, Vietnam

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.