3D mapa Palotina

Satelitní mapa Palotina

název bez diakritiky: Palotina
správní zařazení: Palotina, Parana, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 24° 17' 0" South, 53° 50' 0" West

Palotina a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PalotinaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Palotina. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Palotina, administrativně je místo zařazeno do oblasti Palotina, Parana, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 24° 17' 0" South, 53° 50' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Palotina v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Palotina

Hotely Palotina: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Palotina: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Palotina, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Palotina Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Palotina. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Palotina

3D mapa Palotina v Google Earth

satelitní 3D mapa Palotina, Brazílie

3D mapa PalotinaGoogle Earth – podívejte se na Palotina z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Palotina dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Palotina shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Palotina, Brazílie v Google Earth »

Letiště Palotina a okolí

Letiště ve městě Palotina a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Palotina říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Palotina (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Palotina a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Palotina

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Palotina: textový odkaz

satelitní mapu Palotina: obrázkový odkaz

satelitní mapu Palotina

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Palotina: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Palotina: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Palotina: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Doon Yare v oblasti Afgooye (Afgoi), Sh. Hoose, Somálsko
  2. Stegenwaldhaus v oblasti Hof, Oberfranken, Bayern, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.