3D mapa Cará-Cará

Satelitní mapa Cará-Cará

název bez diakritiky: Cara-Cara
správní zařazení: Ponta Grossa, Parana, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 25° 10' 0" South, 50° 8' 0" West

Cará-Cará a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Cara-CaraVítejte na stránce věnované satelitní mapě Cará-Cará. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Cara-Cara, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ponta Grossa, Parana, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 25° 10' 0" South, 50° 8' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Cará-Cará v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Cará-Cará

Hotely Cará-Cará: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Cará-Cará: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Cará-Cará, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Cará-Cará Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Cará-Cará. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Cará-Cará

3D mapa Cará-Cará v Google Earth

satelitní 3D mapa Cará-Cará, Brazílie

3D mapa Cará-CaráGoogle Earth – podívejte se na Cará-Cará z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Cará-Cará dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Cará-Cará shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Cará-Cará, Brazílie v Google Earth »

Letiště Cará-Cará a okolí

Letiště ve městě Cará-Cará a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Cará-Cará říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Cará-Cará (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Cará-Cará a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Cará-Cará

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Cará-Cará: textový odkaz

satelitní mapu Cará-Cará: obrázkový odkaz

satelitní mapu Cará-Cará

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Cará-Cará: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Cará-Cará: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Cará-Cará: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. San Pedro v oblasti Velasco, Santa Cruz, Bolívie
  2. Akewon v oblasti AbeokutaNorth, Ogun, Nigérie
  3. Huisheim v oblasti Donau-Ries, Schwaben, Bayern, Německo
  4. Wentcheng v oblasti Menoua, Ouest, Kamerun
  5. Ndiavrigne v oblasti Thies, Senegal
  6. Qingtongxia v oblasti Qingtongxia, Ningxia, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.