3D mapa Desvio Ribas

Satelitní mapa Desvio Ribas

název bez diakritiky: Desvio Ribas
správní zařazení: Ponta Grossa, Parana, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 25° 12' 0" South, 50° 4' 0" West

Desvio Ribas a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Desvio RibasVítejte na stránce věnované satelitní mapě Desvio Ribas. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Desvio Ribas, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ponta Grossa, Parana, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 25° 12' 0" South, 50° 4' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Desvio Ribas v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Desvio Ribas

Hotely Desvio Ribas: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Desvio Ribas: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Desvio Ribas, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Desvio Ribas Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Desvio Ribas. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Desvio Ribas

3D mapa Desvio Ribas v Google Earth

satelitní 3D mapa Desvio Ribas, Brazílie

3D mapa Desvio RibasGoogle Earth – podívejte se na Desvio Ribas z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Desvio Ribas dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Desvio Ribas shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Desvio Ribas, Brazílie v Google Earth »

Letiště Desvio Ribas a okolí

Letiště ve městě Desvio Ribas a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Desvio Ribas říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Desvio Ribas (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Desvio Ribas a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Desvio Ribas

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Desvio Ribas: textový odkaz

satelitní mapu Desvio Ribas: obrázkový odkaz

satelitní mapu Desvio Ribas

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Desvio Ribas: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Desvio Ribas: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Desvio Ribas: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. El Guarumo v oblasti Colomoncagua, Intibuca, Honduras
  2. Xiangyang v oblasti Guangde, Anhui, Čína
  3. Chandipur v oblasti Naogaon Zl, Rajshahi Div, Bangladéš
  4. Namkon v oblasti Lawksawk, Shan, Barma

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.