3D mapa Passo dos Pupos

Satelitní mapa Passo dos Pupos

název bez diakritiky: Passo dos Pupos
správní zařazení: Ponta Grossa, Parana, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 25° 8' 0" South, 49° 58' 0" West

Passo dos Pupos a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Passo dos PuposVítejte na stránce věnované satelitní mapě Passo dos Pupos. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Passo dos Pupos, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ponta Grossa, Parana, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 25° 8' 0" South, 49° 58' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Passo dos Pupos v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Passo dos Pupos

Hotely Passo dos Pupos: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Passo dos Pupos: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Passo dos Pupos, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Passo dos Pupos Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Passo dos Pupos. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Passo dos Pupos

3D mapa Passo dos Pupos v Google Earth

satelitní 3D mapa Passo dos Pupos, Brazílie

3D mapa Passo dos PuposGoogle Earth – podívejte se na Passo dos Pupos z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Passo dos Pupos dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Passo dos Pupos shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Passo dos Pupos, Brazílie v Google Earth »

Letiště Passo dos Pupos a okolí

Letiště ve městě Passo dos Pupos a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Passo dos Pupos říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Passo dos Pupos (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Passo dos Pupos a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Passo dos Pupos

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Passo dos Pupos: textový odkaz

satelitní mapu Passo dos Pupos: obrázkový odkaz

satelitní mapu Passo dos Pupos

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Passo dos Pupos: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Passo dos Pupos: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Passo dos Pupos: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Khayrapalsa v oblasti Bogra Zl, Rajshahi Div, Bangladéš
  2. Serga v oblasti Meremae, Voru, Estonsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.