3D mapa Dez de Maio

Satelitní mapa Dez de Maio

název bez diakritiky: Dez de Maio
správní zařazení: Toledo, Parana, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 24° 42' 0" South, 53° 55' 0" West

Dez de Maio a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Dez de MaioVítejte na stránce věnované satelitní mapě Dez de Maio. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Dez de Maio, administrativně je místo zařazeno do oblasti Toledo, Parana, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 24° 42' 0" South, 53° 55' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Dez de Maio v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Dez de Maio

Hotely Dez de Maio: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Dez de Maio: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Dez de Maio, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Dez de Maio Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Dez de Maio. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Dez de Maio

3D mapa Dez de Maio v Google Earth

satelitní 3D mapa Dez de Maio, Brazílie

3D mapa Dez de MaioGoogle Earth – podívejte se na Dez de Maio z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Dez de Maio dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Dez de Maio shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Dez de Maio, Brazílie v Google Earth »

Letiště Dez de Maio a okolí

Letiště ve městě Dez de Maio a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Dez de Maio říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Dez de Maio (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Dez de Maio a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Dez de Maio

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Dez de Maio: textový odkaz

satelitní mapu Dez de Maio: obrázkový odkaz

satelitní mapu Dez de Maio

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Dez de Maio: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Dez de Maio: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Dez de Maio: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Serej v oblasti East Azarbayejan, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.