3D mapa General Osório

Satelitní mapa General Osório

název bez diakritiky: General Osorio
správní zařazení: Toledo, Parana, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 24° 43' 0" South, 53° 54' 0" West

General Osório a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa General OsorioVítejte na stránce věnované satelitní mapě General Osório. Název zobrazeného místa bez diakritiky je General Osorio, administrativně je místo zařazeno do oblasti Toledo, Parana, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 24° 43' 0" South, 53° 54' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: General Osório v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely General Osório

Hotely General Osório: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely General Osório: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě General Osório, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě General Osório Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě General Osório. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města General Osório

3D mapa General Osório v Google Earth

satelitní 3D mapa General Osório, Brazílie

3D mapa General OsórioGoogle Earth – podívejte se na General Osório z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu General Osório dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu General Osório shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa General Osório, Brazílie v Google Earth »

Letiště General Osório a okolí

Letiště ve městě General Osório a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích General Osório říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast General Osório (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro General Osório a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu General Osório

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu General Osório: textový odkaz

satelitní mapu General Osório: obrázkový odkaz

satelitní mapu General Osório

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu General Osório: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu General Osório: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu General Osório: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. San Antonio v oblasti El Paisnal, San Salvador, Salvador
  2. Mechta Bou Kharsoum v oblasti Bouira, Alžírsko
  3. Draggesta v oblasti Enkoping Kommun, Uppsala Lan, Švédsko
  4. Sychevo v oblasti Brest, Bělorusko
  5. Szawald v oblasti Malbork, Pomorskie, Polsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.