3D mapa Nova Concórdia

Satelitní mapa Nova Concórdia

název bez diakritiky: Nova Concordia
správní zařazení: Toledo, Parana, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 24° 43' 0" South, 53° 52' 0" West

Nova Concórdia a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Nova ConcordiaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Nova Concórdia. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Nova Concordia, administrativně je místo zařazeno do oblasti Toledo, Parana, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 24° 43' 0" South, 53° 52' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Nova Concórdia v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Nova Concórdia

Hotely Nova Concórdia: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Nova Concórdia: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Nova Concórdia, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Nova Concórdia Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Nova Concórdia. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Nova Concórdia

3D mapa Nova Concórdia v Google Earth

satelitní 3D mapa Nova Concórdia, Brazílie

3D mapa Nova ConcórdiaGoogle Earth – podívejte se na Nova Concórdia z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Nova Concórdia dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Nova Concórdia shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Nova Concórdia, Brazílie v Google Earth »

Letiště Nova Concórdia a okolí

Letiště ve městě Nova Concórdia a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Nova Concórdia říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Nova Concórdia (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Nova Concórdia a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Nova Concórdia

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Nova Concórdia: textový odkaz

satelitní mapu Nova Concórdia: obrázkový odkaz

satelitní mapu Nova Concórdia

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Nova Concórdia: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Nova Concórdia: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Nova Concórdia: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Julian v oblasti Cienfuegos, Kuba
  2. Khomabad v oblasti Kerman, Írán
  3. Nam Ric v oblasti Hoang Su Phi, Ha Giang, Vietnam

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.