3D mapa Terra Vermelha

Satelitní mapa Terra Vermelha

název bez diakritiky: Terra Vermelha
správní zařazení: Agrestina, Pernambuco, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 8° 22' 0" South, 35° 59' 0" West

Terra Vermelha a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Terra VermelhaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Terra Vermelha. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Terra Vermelha, administrativně je místo zařazeno do oblasti Agrestina, Pernambuco, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 8° 22' 0" South, 35° 59' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Terra Vermelha v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Terra Vermelha

Hotely Terra Vermelha: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Terra Vermelha: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Terra Vermelha, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Terra Vermelha Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Terra Vermelha. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Terra Vermelha

3D mapa Terra Vermelha v Google Earth

satelitní 3D mapa Terra Vermelha, Brazílie

3D mapa Terra VermelhaGoogle Earth – podívejte se na Terra Vermelha z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Terra Vermelha dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Terra Vermelha shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Terra Vermelha, Brazílie v Google Earth »

Letiště Terra Vermelha a okolí

Letiště ve městě Terra Vermelha a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Terra Vermelha říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Terra Vermelha (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Terra Vermelha a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Terra Vermelha

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Terra Vermelha: textový odkaz

satelitní mapu Terra Vermelha: obrázkový odkaz

satelitní mapu Terra Vermelha

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Terra Vermelha: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Terra Vermelha: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Terra Vermelha: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bedenik v oblasti Bjelovar-Bilogora, Chorvatsko
  2. Pokrovka v oblasti Gatchinskiy rayon, Leningradskaya Oblast, Rusko
  3. Konarovice v oblasti Kolín, Středočeský kraj, Česká republika

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.