3D mapa Cortume

Satelitní mapa Cortume

název bez diakritiky: Cortume
správní zařazení: Caruaru, Pernambuco, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 8° 11' 0" South, 36° 0' 0" West

Cortume a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa CortumeVítejte na stránce věnované satelitní mapě Cortume. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Cortume, administrativně je místo zařazeno do oblasti Caruaru, Pernambuco, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 8° 11' 0" South, 36° 0' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Cortume v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Cortume

Hotely Cortume: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Cortume: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Cortume, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Cortume Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Cortume. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Cortume

3D mapa Cortume v Google Earth

satelitní 3D mapa Cortume, Brazílie

3D mapa CortumeGoogle Earth – podívejte se na Cortume z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Cortume dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Cortume shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Cortume, Brazílie v Google Earth »

Letiště Cortume a okolí

Letiště ve městě Cortume a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Cortume říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Cortume (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Cortume a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Cortume

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Cortume: textový odkaz

satelitní mapu Cortume: obrázkový odkaz

satelitní mapu Cortume

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Cortume: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Cortume: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Cortume: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Saemal v oblasti North Hwanghae, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  2. Oberhegi v oblasti Thurgau, Ostschweiz, Švýcarsko
  3. Kafr Abu Jalal v oblasti Ash Sharqiyah (Sharkia), Lower Egypt, Egypt
  4. Plei Gao Chuang v oblasti Chu Prong, Gia Lai, Vietnam
  5. Banda Bangakh v oblasti Mansehra, N.W.F.P., Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.