3D mapa Vitória de Santo Antão

Satelitní mapa Vitória de Santo Antão

název bez diakritiky: Vitoria de Santo Antao
správní zařazení: Vitoria S.Antao, Pernambuco, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 8° 7' 0" South, 35° 18' 0" West

Vitória de Santo Antão a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Vitoria de Santo AntaoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Vitória de Santo Antão. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Vitoria de Santo Antao, administrativně je místo zařazeno do oblasti Vitoria S.Antao, Pernambuco, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 8° 7' 0" South, 35° 18' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Vitória de Santo Antão v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Vitória de Santo Antão

Hotely Vitória de Santo Antão: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Vitória de Santo Antão: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Vitória de Santo Antão, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Vitória de Santo Antão Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Vitória de Santo Antão. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Vitória de Santo Antão

3D mapa Vitória de Santo Antão v Google Earth

satelitní 3D mapa Vitória de Santo Antão, Brazílie

3D mapa Vitória de Santo AntãoGoogle Earth – podívejte se na Vitória de Santo Antão z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Vitória de Santo Antão dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Vitória de Santo Antão shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Vitória de Santo Antão, Brazílie v Google Earth »

Letiště Vitória de Santo Antão a okolí

Letiště ve městě Vitória de Santo Antão a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Vitória de Santo Antão říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Vitória de Santo Antão (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Vitória de Santo Antão a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Vitória de Santo Antão

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Vitória de Santo Antão: textový odkaz

satelitní mapu Vitória de Santo Antão: obrázkový odkaz

satelitní mapu Vitória de Santo Antão

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Vitória de Santo Antão: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Vitória de Santo Antão: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Vitória de Santo Antão: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Rosablanca v oblasti Sabana de Torres, Santander, Kolumbie
  2. Nichipaca v oblasti Omasuyos, La Paz, Bolívie
  3. Kabadian v oblasti Khatlon, Tádžikistán
  4. Bena v oblasti Gloucester County, Virginia, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.