3D mapa Duque de Caxias

Satelitní mapa Duque de Caxias

název bez diakritiky: Duque de Caxias
správní zařazení: Duque de Caxias, Rio de Janeiro, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 22° 47' 12" South, 43° 18' 30" West

Duque de Caxias a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Duque de CaxiasVítejte na stránce věnované satelitní mapě Duque de Caxias. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Duque de Caxias, administrativně je místo zařazeno do oblasti Duque de Caxias, Rio de Janeiro, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 47' 12" South, 43° 18' 30" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Duque de Caxias v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Duque de Caxias

Hotely Duque de Caxias: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Duque de Caxias: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Duque de Caxias, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Duque de Caxias Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Duque de Caxias. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Duque de Caxias

3D mapa Duque de Caxias v Google Earth

satelitní 3D mapa Duque de Caxias, Brazílie

3D mapa Duque de CaxiasGoogle Earth – podívejte se na Duque de Caxias z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Duque de Caxias dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Duque de Caxias shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Duque de Caxias, Brazílie v Google Earth »

Letiště Duque de Caxias a okolí

Letiště ve městě Duque de Caxias a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Duque de Caxias říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Duque de Caxias (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Duque de Caxias a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Duque de Caxias

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Duque de Caxias: textový odkaz

satelitní mapu Duque de Caxias: obrázkový odkaz

satelitní mapu Duque de Caxias

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Duque de Caxias: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Duque de Caxias: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Duque de Caxias: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Baili Banda v oblasti Dir, N.W.F.P., Pákistán
  2. Jakhda v oblasti Morena, Madhya Pradesh, Indie
  3. Shishkinskiy v oblasti Kustanay, Kazachstán
  4. Penalonga v oblasti Ribeira de Pena, Tamega, Norte, Portugalsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.