3D mapa Rio de Janeiro

Satelitní mapa Rio de Janeiro

název bez diakritiky: Rio de Janeiro
správní zařazení: Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 22° 54' 0" South, 43° 14' 0" West

Rio de Janeiro a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Rio de JaneiroVítejte na stránce věnované satelitní mapě Rio de Janeiro. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Rio de Janeiro, administrativně je místo zařazeno do oblasti Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 54' 0" South, 43° 14' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Rio de Janeiro v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Rio de Janeiro

Hotely Rio de Janeiro: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Rio de Janeiro: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Rio de Janeiro, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Rio de Janeiro Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Rio de Janeiro. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Rio de Janeiro

3D mapa Rio de Janeiro v Google Earth

satelitní 3D mapa Rio de Janeiro, Brazílie

3D mapa Rio de JaneiroGoogle Earth – podívejte se na Rio de Janeiro z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Rio de Janeiro dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Rio de Janeiro shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Rio de Janeiro, Brazílie v Google Earth »

Letiště Rio de Janeiro a okolí

Letiště ve městě Rio de Janeiro a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Rio de Janeiro říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Rio de Janeiro (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Rio de Janeiro a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Rio de Janeiro

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Rio de Janeiro: textový odkaz

satelitní mapu Rio de Janeiro: obrázkový odkaz

satelitní mapu Rio de Janeiro

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Rio de Janeiro: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Rio de Janeiro: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Rio de Janeiro: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Stieglmuhle v oblasti Tirschenreuth, Oberpfalz, Bayern, Německo
  2. Las Piedras v oblasti Villa Clara, Kuba

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.