3D mapa Jenipabu

Satelitní mapa Jenipabu

název bez diakritiky: Jenipabu
správní zařazení: Extremoz, Rio Grande do Norte, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 5° 42' 0" South, 35° 12' 15" West

Jenipabu a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa JenipabuVítejte na stránce věnované satelitní mapě Jenipabu. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Jenipabu, administrativně je místo zařazeno do oblasti Extremoz, Rio Grande do Norte, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 5° 42' 0" South, 35° 12' 15" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Jenipabu v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Jenipabu

Hotely Jenipabu: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Jenipabu: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Jenipabu, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Jenipabu Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Jenipabu. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Jenipabu

3D mapa Jenipabu v Google Earth

satelitní 3D mapa Jenipabu, Brazílie

3D mapa JenipabuGoogle Earth – podívejte se na Jenipabu z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Jenipabu dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Jenipabu shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Jenipabu, Brazílie v Google Earth »

Letiště Jenipabu a okolí

Letiště ve městě Jenipabu a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Jenipabu říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Jenipabu (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Jenipabu a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Jenipabu

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Jenipabu: textový odkaz

satelitní mapu Jenipabu: obrázkový odkaz

satelitní mapu Jenipabu

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Jenipabu: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Jenipabu: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Jenipabu: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Talap v oblasti Dzhezkazgan, Kazachstán
  2. Conecito v oblasti Jacala de Ledezma, Hidalgo, Mexiko
  3. Watawng-gahtawng v oblasti Momauk, Kachin, Barma
  4. Manuel v oblasti Changara, Tete, Mozambik
  5. Songa v oblasti Shaba, Demokratická republika Kongo (Zair)
  6. Ongam v oblasti South Hwanghae, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.