3D mapa Ponta Negra

Satelitní mapa Ponta Negra

název bez diakritiky: Ponta Negra
správní zařazení: Natal, Rio Grande do Norte, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 5° 53' 0" South, 35° 10' 0" West

Ponta Negra a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ponta NegraVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ponta Negra. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ponta Negra, administrativně je místo zařazeno do oblasti Natal, Rio Grande do Norte, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 5° 53' 0" South, 35° 10' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ponta Negra v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ponta Negra

Hotely Ponta Negra: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ponta Negra: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ponta Negra, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ponta Negra Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ponta Negra. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ponta Negra

3D mapa Ponta Negra v Google Earth

satelitní 3D mapa Ponta Negra, Brazílie

3D mapa Ponta NegraGoogle Earth – podívejte se na Ponta Negra z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ponta Negra dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ponta Negra shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ponta Negra, Brazílie v Google Earth »

Letiště Ponta Negra a okolí

Letiště ve městě Ponta Negra a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ponta Negra říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ponta Negra (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ponta Negra a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ponta Negra

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ponta Negra: textový odkaz

satelitní mapu Ponta Negra: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ponta Negra

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ponta Negra: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ponta Negra: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ponta Negra: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Dhrimia v oblasti Thessaloniki, Makedonia, Řecko
  2. Guaricuco v oblasti Andres Eloy Blanco, Sucre, Venezuela
  3. Himmelsberg v oblasti Gullspang Kommun, Skaraborgs Lan, Švédsko
  4. El Resbalon v oblasti San Jose del Guaviare, Guaviare, Kolumbie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.