3D mapa Sombras Grandes

Satelitní mapa Sombras Grandes

název bez diakritiky: Sombras Grandes
správní zařazení: Santana do Matos, Rio Grande do Norte, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 5° 54' 2" South, 36° 28' 23" West

Sombras Grandes a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Sombras GrandesVítejte na stránce věnované satelitní mapě Sombras Grandes. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sombras Grandes, administrativně je místo zařazeno do oblasti Santana do Matos, Rio Grande do Norte, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 5° 54' 2" South, 36° 28' 23" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Sombras Grandes v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Sombras Grandes

Hotely Sombras Grandes: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Sombras Grandes: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Sombras Grandes, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Sombras Grandes Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Sombras Grandes. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Sombras Grandes

3D mapa Sombras Grandes v Google Earth

satelitní 3D mapa Sombras Grandes, Brazílie

3D mapa Sombras GrandesGoogle Earth – podívejte se na Sombras Grandes z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Sombras Grandes dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Sombras Grandes shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Sombras Grandes, Brazílie v Google Earth »

Letiště Sombras Grandes a okolí

Letiště ve městě Sombras Grandes a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Sombras Grandes říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Sombras Grandes (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Sombras Grandes a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Sombras Grandes

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Sombras Grandes: textový odkaz

satelitní mapu Sombras Grandes: obrázkový odkaz

satelitní mapu Sombras Grandes

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Sombras Grandes: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Sombras Grandes: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Sombras Grandes: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Chak Forty-nine TDA v oblasti Mainwali, Punjab, Pákistán
  2. Kadrici v oblasti Republika Srpska, Bosna a Hercegovina

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.