3D mapa Cachoeirinha

Satelitní mapa Cachoeirinha

název bez diakritiky: Cachoeirinha
správní zařazení: Cachoeirinha, Rio Grande do Sul, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 29° 57' 0" South, 51° 5' 0" West

Cachoeirinha a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa CachoeirinhaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Cachoeirinha. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Cachoeirinha, administrativně je místo zařazeno do oblasti Cachoeirinha, Rio Grande do Sul, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 29° 57' 0" South, 51° 5' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Cachoeirinha v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Cachoeirinha

Hotely Cachoeirinha: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Cachoeirinha: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Cachoeirinha, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Cachoeirinha Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Cachoeirinha. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Cachoeirinha

3D mapa Cachoeirinha v Google Earth

satelitní 3D mapa Cachoeirinha, Brazílie

3D mapa CachoeirinhaGoogle Earth – podívejte se na Cachoeirinha z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Cachoeirinha dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Cachoeirinha shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Cachoeirinha, Brazílie v Google Earth »

Letiště Cachoeirinha a okolí

Letiště ve městě Cachoeirinha a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Cachoeirinha říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Cachoeirinha (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Cachoeirinha a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Cachoeirinha

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Cachoeirinha: textový odkaz

satelitní mapu Cachoeirinha: obrázkový odkaz

satelitní mapu Cachoeirinha

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Cachoeirinha: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Cachoeirinha: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Cachoeirinha: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Oleye v oblasti Liege, Wallonne, Belgie
  2. Wanmori v oblasti Manokwari, Irian Jaya, Indonésie
  3. Goetou v oblasti Mbam, Centre, Kamerun
  4. Danevac v oblasti Republika Srpska, Bosna a Hercegovina
  5. Xianliangzhongchang v oblasti Dan Xian, Hainan, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.