3D mapa Niterói

Satelitní mapa Niterói

název bez diakritiky: Niteroi
správní zařazení: Canoas, Rio Grande do Sul, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 29° 57' 0" South, 51° 10' 0" West

Niterói a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa NiteroiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Niterói. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Niteroi, administrativně je místo zařazeno do oblasti Canoas, Rio Grande do Sul, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 29° 57' 0" South, 51° 10' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Niterói v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Niterói

Hotely Niterói: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Niterói: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Niterói, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Niterói Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Niterói. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Niterói

3D mapa Niterói v Google Earth

satelitní 3D mapa Niterói, Brazílie

3D mapa NiteróiGoogle Earth – podívejte se na Niterói z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Niterói dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Niterói shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Niterói, Brazílie v Google Earth »

Letiště Niterói a okolí

Letiště ve městě Niterói a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Niterói říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Niterói (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Niterói a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Niterói

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Niterói: textový odkaz

satelitní mapu Niterói: obrázkový odkaz

satelitní mapu Niterói

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Niterói: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Niterói: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Niterói: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Neckarhauserhof v oblasti Bergstrasharpe, Darmstadt, Hessen, Německo
  2. Jingjiatang v oblasti Hengyang, Hunan, Čína
  3. Lumba v oblasti Kasai-Oriental, Demokratická republika Kongo (Zair)
  4. West Haven v oblasti Weber County, Utah, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.