3D mapa Desvio Machado

Satelitní mapa Desvio Machado

název bez diakritiky: Desvio Machado
správní zařazení: Farroupilha, Rio Grande do Sul, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 29° 16' 0" South, 51° 28' 0" West

Desvio Machado a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Desvio MachadoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Desvio Machado. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Desvio Machado, administrativně je místo zařazeno do oblasti Farroupilha, Rio Grande do Sul, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 29° 16' 0" South, 51° 28' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Desvio Machado v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Desvio Machado

Hotely Desvio Machado: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Desvio Machado: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Desvio Machado, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Desvio Machado Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Desvio Machado. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Desvio Machado

3D mapa Desvio Machado v Google Earth

satelitní 3D mapa Desvio Machado, Brazílie

3D mapa Desvio MachadoGoogle Earth – podívejte se na Desvio Machado z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Desvio Machado dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Desvio Machado shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Desvio Machado, Brazílie v Google Earth »

Letiště Desvio Machado a okolí

Letiště ve městě Desvio Machado a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Desvio Machado říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Desvio Machado (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Desvio Machado a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Desvio Machado

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Desvio Machado: textový odkaz

satelitní mapu Desvio Machado: obrázkový odkaz

satelitní mapu Desvio Machado

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Desvio Machado: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Desvio Machado: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Desvio Machado: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Muaradua v oblasti Lampung Selatan, Lampung, Indonésie
  2. Ziketan v oblasti Tongde, Qinghai, Čína
  3. Zhangjialou v oblasti Qianshan, Anhui, Čína
  4. Trankwice v oblasti Malbork, Pomorskie, Polsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.