3D mapa Belém Novo

Satelitní mapa Belém Novo

název bez diakritiky: Belem Novo
správní zařazení: Porto Alegre, Rio Grande do Sul, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 30° 12' 0" South, 51° 10' 0" West

Belém Novo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Belem NovoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Belém Novo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Belem Novo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Porto Alegre, Rio Grande do Sul, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 30° 12' 0" South, 51° 10' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Belém Novo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Belém Novo

Hotely Belém Novo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Belém Novo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Belém Novo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Belém Novo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Belém Novo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Belém Novo

3D mapa Belém Novo v Google Earth

satelitní 3D mapa Belém Novo, Brazílie

3D mapa Belém NovoGoogle Earth – podívejte se na Belém Novo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Belém Novo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Belém Novo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Belém Novo, Brazílie v Google Earth »

Letiště Belém Novo a okolí

Letiště ve městě Belém Novo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Belém Novo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Belém Novo (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Belém Novo a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Belém Novo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Belém Novo: textový odkaz

satelitní mapu Belém Novo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Belém Novo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Belém Novo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Belém Novo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Belém Novo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Nowdeh v oblasti Kordestan, Írán
  2. Mbu Ntu v oblasti Burutu, Delta, Nigérie
  3. Petlino v oblasti Kardzali, Bulharsko
  4. Vasil'yevka v oblasti Semipalatinsk, Kazachstán
  5. Eoni v oblasti Kasai-Oriental, Demokratická republika Kongo (Zair)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.