3D mapa São João

Satelitní mapa São João

název bez diakritiky: Sao Joao
správní zařazení: Porto Alegre, Rio Grande do Sul, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 30° 0' 15" South, 51° 10' 30" West

São João a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Sao JoaoVítejte na stránce věnované satelitní mapě São João. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sao Joao, administrativně je místo zařazeno do oblasti Porto Alegre, Rio Grande do Sul, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 30° 0' 15" South, 51° 10' 30" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: São João v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely São João

Hotely São João: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely São João: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě São João, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě São João Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě São João. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města São João

3D mapa São João v Google Earth

satelitní 3D mapa São João, Brazílie

3D mapa São JoãoGoogle Earth – podívejte se na São João z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu São João dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu São João shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa São João, Brazílie v Google Earth »

Letiště São João a okolí

Letiště ve městě São João a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích São João říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast São João (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro São João a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu São João

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu São João: textový odkaz

satelitní mapu São João: obrázkový odkaz

satelitní mapu São João

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu São João: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu São João: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu São João: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ban Phonxai v oblasti Samneua, Houaphanh, Laos
  2. Pangandaran v oblasti Mamuju, Sulawesi Selatan, Indonésie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.