3D mapa Campos Novos

Satelitní mapa Campos Novos

název bez diakritiky: Campos Novos
správní zařazení: Campos Novos, Santa Catarina, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 27° 24' 0" South, 51° 12' 0" West

Campos Novos a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Campos NovosVítejte na stránce věnované satelitní mapě Campos Novos. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Campos Novos, administrativně je místo zařazeno do oblasti Campos Novos, Santa Catarina, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 27° 24' 0" South, 51° 12' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Campos Novos v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Campos Novos

Hotely Campos Novos: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Campos Novos: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Campos Novos, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Campos Novos Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Campos Novos. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Campos Novos

3D mapa Campos Novos v Google Earth

satelitní 3D mapa Campos Novos, Brazílie

3D mapa Campos NovosGoogle Earth – podívejte se na Campos Novos z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Campos Novos dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Campos Novos shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Campos Novos, Brazílie v Google Earth »

Letiště Campos Novos a okolí

Letiště ve městě Campos Novos a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Campos Novos říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Campos Novos (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Campos Novos a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Campos Novos

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Campos Novos: textový odkaz

satelitní mapu Campos Novos: obrázkový odkaz

satelitní mapu Campos Novos

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Campos Novos: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Campos Novos: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Campos Novos: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mesteacan v oblasti Hunedoara, Rumunsko
  2. Souto v oblasti Pontevedra, Galicia, Španělsko
  3. Pasuta Msui v oblasti Dodoma, Dodoma, Tanzanie
  4. Golomdomo v oblasti Bongor, Mayo-Kebbi, Čad
  5. Langenau v oblasti Lorrach, Freiburg, Baden-Wurttemberg, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.