3D mapa Rio Tavares

Satelitní mapa Rio Tavares

název bez diakritiky: Rio Tavares
správní zařazení: Florianopolis, Santa Catarina, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 27° 39' 0" South, 48° 30' 0" West

Rio Tavares a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Rio TavaresVítejte na stránce věnované satelitní mapě Rio Tavares. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Rio Tavares, administrativně je místo zařazeno do oblasti Florianopolis, Santa Catarina, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 27° 39' 0" South, 48° 30' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Rio Tavares v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Rio Tavares

Hotely Rio Tavares: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Rio Tavares: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Rio Tavares, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Rio Tavares Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Rio Tavares. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Rio Tavares

3D mapa Rio Tavares v Google Earth

satelitní 3D mapa Rio Tavares, Brazílie

3D mapa Rio TavaresGoogle Earth – podívejte se na Rio Tavares z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Rio Tavares dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Rio Tavares shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Rio Tavares, Brazílie v Google Earth »

Letiště Rio Tavares a okolí

Letiště ve městě Rio Tavares a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Rio Tavares říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Rio Tavares (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Rio Tavares a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Rio Tavares

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Rio Tavares: textový odkaz

satelitní mapu Rio Tavares: obrázkový odkaz

satelitní mapu Rio Tavares

vyhledávací box

satelitní mapy od Googlu



UPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Rio Tavares: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Rio Tavares: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Rio Tavares: velká mapa jako odkaz



náhodná místa

  1. Unbong-ni v oblasti Chollanam-Do, Korejská republika
  2. Big Lake (historical) v oblasti Noxubee County, Mississippi, Spojené státy americké
  3. Las Cortaderas v oblasti Santa Cruz, Colchagua, Chile

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.