3D mapa Lança

Satelitní mapa Lança

název bez diakritiky: Lanca
správní zařazení: Porto Uniao, Santa Catarina, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 26° 18' 0" South, 51° 0' 0" West

Lança a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa LancaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Lança. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Lanca, administrativně je místo zařazeno do oblasti Porto Uniao, Santa Catarina, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 26° 18' 0" South, 51° 0' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Lança v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Lança

Hotely Lança: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Lança: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Lança, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Lança Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Lança. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Lança

3D mapa Lança v Google Earth

satelitní 3D mapa Lança, Brazílie

3D mapa LançaGoogle Earth – podívejte se na Lança z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Lança dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Lança shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Lança, Brazílie v Google Earth »

Letiště Lança a okolí

Letiště ve městě Lança a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Lança říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Lança (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Lança a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Lança

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Lança: textový odkaz

satelitní mapu Lança: obrázkový odkaz

satelitní mapu Lança

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Lança: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Lança: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Lança: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Spodnje Stranje v oblasti Kamnik, Slovinsko
  2. Montreuillon v oblasti Chateau-Chinon, Nievre, Bourgogne, Francie
  3. Csehipuszta v oblasti Veszprem, Maďarsko
  4. Petro Simfukwe v oblasti Isoka, Northern, Zambie
  5. Esamang v oblasti Axim, Western, Ghana

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.