3D mapa Joaquim Egídio

Satelitní mapa Joaquim Egídio

název bez diakritiky: Joaquim Egidio
správní zařazení: Campinas, Sao Paulo, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 22° 53' 0" South, 46° 59' 0" West

Joaquim Egídio a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Joaquim EgidioVítejte na stránce věnované satelitní mapě Joaquim Egídio. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Joaquim Egidio, administrativně je místo zařazeno do oblasti Campinas, Sao Paulo, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 53' 0" South, 46° 59' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Joaquim Egídio v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Joaquim Egídio

Hotely Joaquim Egídio: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Joaquim Egídio: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Joaquim Egídio, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Joaquim Egídio Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Joaquim Egídio. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Joaquim Egídio

3D mapa Joaquim Egídio v Google Earth

satelitní 3D mapa Joaquim Egídio, Brazílie

3D mapa Joaquim EgídioGoogle Earth – podívejte se na Joaquim Egídio z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Joaquim Egídio dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Joaquim Egídio shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Joaquim Egídio, Brazílie v Google Earth »

Letiště Joaquim Egídio a okolí

Letiště ve městě Joaquim Egídio a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Joaquim Egídio říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Joaquim Egídio (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Joaquim Egídio a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Joaquim Egídio

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Joaquim Egídio: textový odkaz

satelitní mapu Joaquim Egídio: obrázkový odkaz

satelitní mapu Joaquim Egídio

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Joaquim Egídio: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Joaquim Egídio: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Joaquim Egídio: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Taesal-li v oblasti North Pyongan, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  2. Chefe Raice v oblasti Moma, Nampula, Mozambik
  3. Kirmadara v oblasti Sulaymaniyah, Irák
  4. Gorlsdorf v oblasti Uckermark, Brandenburg, Brandenburg, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.