3D mapa Ilhabela

Satelitní mapa Ilhabela

název bez diakritiky: Ilhabela
správní zařazení: Ilhabela, Sao Paulo, Brazílie, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 23° 47' 0" South, 45° 21' 0" West

Ilhabela a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa IlhabelaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ilhabela. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ilhabela, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ilhabela, Sao Paulo, Brazílie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 23° 47' 0" South, 45° 21' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ilhabela v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ilhabela

Hotely Ilhabela: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ilhabela: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ilhabela, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ilhabela Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ilhabela. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Ilhabela

3D mapa Ilhabela v Google Earth

satelitní 3D mapa Ilhabela, Brazílie

3D mapa IlhabelaGoogle Earth – podívejte se na Ilhabela z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ilhabela dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ilhabela shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ilhabela, Brazílie v Google Earth »

Letiště Ilhabela a okolí

Letiště ve městě Ilhabela a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ilhabela říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ilhabela (Brazílie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ilhabela a celou oblast Brazílie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ilhabela

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ilhabela: textový odkaz

satelitní mapu Ilhabela: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ilhabela

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ilhabela: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ilhabela: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ilhabela: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Hanahan v oblasti Charleston County, South Carolina, Spojené státy americké
  2. Chikola v oblasti Mbala, Northern, Zambie
  3. Jhun Tar v oblasti Khairpur, Sind, Pákistán
  4. Bayang v oblasti Fusui, Guangxi, Čína
  5. Viitakyla v oblasti Keski-Suomi, Lansi-Suomi, Finsko
  6. Camera v oblasti Chinguar, Bie, Angola

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.