3D mapa Plovdiv

Satelitní mapa Plovdiv

název bez diakritiky: Plovdiv
správní zařazení: Plovdiv, Bulharsko, Evropa
zeměpisná poloha: 42° 9' 0" North, 24° 45' 0" East

Plovdiv a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PlovdivVítejte na stránce věnované satelitní mapě Plovdiv. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Plovdiv, administrativně je místo zařazeno do oblasti Plovdiv, Bulharsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 42° 9' 0" North, 24° 45' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Plovdiv v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Plovdiv

Hotely Plovdiv: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Plovdiv: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Plovdiv, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Plovdiv Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Plovdiv. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Plovdiv

3D mapa Plovdiv v Google Earth

satelitní 3D mapa Plovdiv, Bulharsko

3D mapa PlovdivGoogle Earth – podívejte se na Plovdiv z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Plovdiv dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Plovdiv shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Plovdiv, Bulharsko v Google Earth »

Letiště Plovdiv a okolí

Letiště ve městě Plovdiv a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Plovdiv říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Plovdiv (Bulharsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Plovdiv a celou oblast Bulharsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Plovdiv

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Plovdiv: textový odkaz

satelitní mapu Plovdiv: obrázkový odkaz

satelitní mapu Plovdiv

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Plovdiv: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Plovdiv: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Plovdiv: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Talata-Dodona v oblasti Soavinandriana, Antananarivo, Madagaskar
  2. Umay v oblasti Vadskiy rayon, Nizhegorodskaya Oblast, Rusko
  3. Mahadebpur v oblasti Manikganj Zl, Dhaka Div, Bangladéš
  4. Konkui Koura v oblasti Doumbala, Kossi, Burkina Faso
  5. Cambacanungo v oblasti Capenda Camulemb, Lunda Norte, Angola

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.