3D mapa Tŭnki Rŭt

Satelitní mapa Tŭnki Rŭt

název bez diakritiky: Tunki Rut
správní zařazení: Veliko Tarnovo, Bulharsko, Evropa
zeměpisná poloha: 42° 59' 0" North, 26° 0' 0" East

Tŭnki Rŭt a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Tunki RutVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tŭnki Rŭt. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tunki Rut, administrativně je místo zařazeno do oblasti Veliko Tarnovo, Bulharsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 42° 59' 0" North, 26° 0' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tŭnki Rŭt v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tŭnki Rŭt

Hotely Tŭnki Rŭt: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tŭnki Rŭt: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tŭnki Rŭt, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tŭnki Rŭt Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tŭnki Rŭt. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Tŭnki Rŭt

3D mapa Tŭnki Rŭt v Google Earth

satelitní 3D mapa Tŭnki Rŭt, Bulharsko

3D mapa Tŭnki RŭtGoogle Earth – podívejte se na Tŭnki Rŭt z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tŭnki Rŭt dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tŭnki Rŭt shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tŭnki Rŭt, Bulharsko v Google Earth »

Letiště Tŭnki Rŭt a okolí

Letiště ve městě Tŭnki Rŭt a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tŭnki Rŭt říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tŭnki Rŭt (Bulharsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tŭnki Rŭt a celou oblast Bulharsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tŭnki Rŭt

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tŭnki Rŭt: textový odkaz

satelitní mapu Tŭnki Rŭt: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tŭnki Rŭt

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tŭnki Rŭt: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tŭnki Rŭt: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tŭnki Rŭt: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ban Ku Wa v oblasti Narathiwat, Southern, Thajsko
  2. Vester Debel v oblasti Blabjerg, Ribe, Dánsko
  3. Taukkyangwin v oblasti Myanaung, Irrawaddy, Barma
  4. Bab al Filak v oblasti North Yemen (1), Former North Yemen, Jemen
  5. Bosilek v oblasti Kardzali, Bulharsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.