3D mapa Payalo

Satelitní mapa Payalo

název bez diakritiky: Payalo
správní zařazení: Fara, Sissili, Burkina Faso, Afrika
zeměpisná poloha: 11° 17' 0" North, 2° 47' 0" West

Payalo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PayaloVítejte na stránce věnované satelitní mapě Payalo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Payalo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Fara, Sissili, Burkina Faso, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 11° 17' 0" North, 2° 47' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Payalo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Payalo

Hotely Payalo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Payalo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Payalo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Payalo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Payalo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Payalo

3D mapa Payalo v Google Earth

satelitní 3D mapa Payalo, Burkina Faso

3D mapa PayaloGoogle Earth – podívejte se na Payalo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Payalo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Payalo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Payalo, Burkina Faso v Google Earth »

Letiště Payalo a okolí

Letiště ve městě Payalo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Payalo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Payalo (Burkina Faso)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Payalo a celou oblast Burkina Faso. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Payalo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Payalo: textový odkaz

satelitní mapu Payalo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Payalo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Payalo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Payalo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Payalo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ban Khok Sing v oblasti Buri Rum, Northeastern, Thajsko
  2. Ketzberg v oblasti Solingen, Dusseldorf, Nordrhein-Westfalen, Německo
  3. Mullan Wasan Goth v oblasti Jakobabad, Sind, Pákistán
  4. Oulad Azam v oblasti Taounate, Centre Nord, Maroko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.