3D mapa Ngoma

Satelitní mapa Ngoma

název bez diakritiky: Ngoma
správní zařazení: Itaba, Gitega, Burundi, Afrika
zeměpisná poloha: 3° 30' 39" South, 30° 1' 58" East

Ngoma a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa NgomaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ngoma. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ngoma, administrativně je místo zařazeno do oblasti Itaba, Gitega, Burundi, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 3° 30' 39" South, 30° 1' 58" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ngoma v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ngoma

Hotely Ngoma: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ngoma: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ngoma, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ngoma Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ngoma. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ngoma

3D mapa Ngoma v Google Earth

satelitní 3D mapa Ngoma, Burundi

3D mapa NgomaGoogle Earth – podívejte se na Ngoma z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ngoma dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ngoma shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ngoma, Burundi v Google Earth »

Letiště Ngoma a okolí

Letiště ve městě Ngoma a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ngoma říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ngoma (Burundi)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ngoma a celou oblast Burundi. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ngoma

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ngoma: textový odkaz

satelitní mapu Ngoma: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ngoma

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ngoma: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ngoma: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ngoma: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Qutab Phalpoto v oblasti Sukkur, Sind, Pákistán
  2. El Tolle v oblasti Murcia, Murcia, Španělsko
  3. Cajero v oblasti La Habana, Kuba

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.